صفحه نخسترویدادها

رویدادها

«در دنیای تو ساعت چند است؟» در جشنواره فیلم زوریخ

zurich film festival 2015

فیلم در دنیای تو ساعت چند است؟ ساختۀ صفی یزدانیان به همراه ۹ فیلم بلند ایرانی دیگر در بخش «نگاهی به دنیای جدید: ایران» یازدهمین جشنوارۀ فیلم زوریخ نمایش داده می‌شود. در این بخش جشنواره علاوه بر این ده فیلم بلند، ۸ فیلم کوتاه و مستند نیز به نمایش درمی‌آید. قرار است صفی یزدانیان برای نمایش فیلم در جشنواره حضور یابد.

جشنوارۀ زوریخ امسال از ۲۴ سپتامبر تا ۴ اکتبر (۲ تا ۱۲ مهر) برگزار می‌شود.

«دوران عاشقی» در ارسباران اکران و نقد می‌شود

فیلم دوران عاشقی ساختۀ علیرضا رئیسیان، برندۀ سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه و فیلمبرداری، یکشنبه ۸ شهریور ساعت ۱۸ در فرهنگسرای ارسباران با حضورعوامل فیلم اکران و نقد می‌شود.

افتتاح نمایشگاه عکس و رونمایی از آلبوم موسیقی «در دنیای تو ساعت چند است؟»

نمایشگاه عکس‌های فیلم سینمایی در دنیای تو ساعت چند است؟ روز جمعه ۳۰ مرداد در موزۀ امام علی (ع) آغاز به کار می‌کند و در آن مراسم، آلبوم موسیقی فیلم نیز عرضه می‌شود.

صفی یزدانیان کارگردان فیلم سینمایی در دنیای تو ساعت چند است؟ دربارۀ جزئیات نمایشگاه عکس این فیلم سینمایی به خبرگزاری مهر گفت: «مجموعه عکس‌های فیلم سینمایی در دنیای تو ساعت چند است؟ کاری از صبا سیاه‌پوش روز جمعه ۳۰ مرداد ماه در کافه گالری موزۀ هنرهای دینی امام علی (ع) آغاز به کار می‌کند.»

وی افزود: «تیم تولید این فیلم سینمایی در مراسم افتتاح این نمایشگاه که ساعت ۱۶ برگزار می‌شود، حضور می‌یابند. همچنین کریستف رضاعی آلبوم موسیقی این فیلم سینمایی را که متقاضی بسیاری داشته است برای نخستین بار در این نمایشگاه عرضه می‌کند.»

یزدانیان متذکر شد: «آلبوم موسیقی این فیلم سینمایی توسط انتشارات «میم» تولید و روانه بازار شده است.»

یزدانیان با اشاره به نمایش فیلم در دنیای تو ساعت چند است؟ به صورت تک سانس گفت: «پس از پایان اکران، به دلیل استقبال مخاطب از فیلم در دنیای تو ساعت چند است؟ دو سالن سینما در مجتمع سینمایی کوروش ساعت ۱۷:۳۰ و سینما آزادی ساعت ۱۳، این فیلم را به صورت تک سانس نمایش می‌دهند.»

نمایش «دوران عاشقی» در جشنواره مونترال

فیلم سینمایی دوران عاشقی به کارگردانی علیرضا رئیسیان همزمان با اکران در سینماهای ایران، در سی‌ونهمین دورۀ جشنوارۀ بین‌المللی فیلم «مونترال» در کانادا روی پرده می‌رود.

دیدار با عوامل فیلم «در دنیای تو ساعت چند است؟» در پردیس ملت

به گزارش نسیم صبا، جمعه ۲۲ خرداد ساعت ۲۰:۳۰ در پردیس سینمایی ملت لیلا حاتمی، زهرا حاتمی و دیگر عوامل فیلم در دنیای تو ساعت چند است؟ با مردم دیدار و گفت‌وگو خواهند کرد.

دو نشست نقد و بررسی «در دنیای تو ساعت چند است؟»

۱) مرکز خدمات روان شناسی سیاووشان برنامۀ تحلیل روان‌پژوهانۀ فیلم در دنیای تو ساعت چند است؟ را برگزار می‌کند. این برنامه با حضور دست‌اندرکاران فیلم ازجمله علی مصفا و صفی یزدانیان روز جمعه ۸ خرداد از ساعت ۱۱ تا ۱۴ در پردیس سینمایی کورش برگزار می‌شود.

۲) روز شنبه ۹ خرداد ساعت ۱۸ نیز برنامه نمایش و نقد و بررسی در دنیای تو ساعت چند است؟ با حضور صفی یزدانیان و علی مصفا در فرهنگسرای ارسباران برگزار خواهد شد. این برنامه در قالب سیصد و شصت و دومین نشست نقد فیلم «باشگاه فیلم تهران» برگزار می‌شود.

دیدار با عوامل «در دنیای تو ساعت چند است؟» در سینما آزادی

به گزارش سینما تیکت عوامل فیلم در دنیای تو ساعت چند است؟ ساعت ۲۱ چهارشنبه ۶ خرداد در سینما آزادی با تماشاگران دیدار خواهند کرد. در دنیای تو ساعت چند است؟ اولین فیلم صفی یزدانیان در مقام کارگردان است و لیلا حاتمی و علی مصفا بازیگران اصلی آن هستند.

دیدار با عوامل «در دنیای تو ساعت چند است؟»

اکران فیلم عاشقانۀ در دنیای تو ساعت چند است؟ با بازی علی مصفا و لیلا حاتمی در ۱۷ سینمای تهران آغاز شد. به گزارش ایسنا‌، طبق گفتۀ سعید خانی (مدیر پخش نسیم صبا) اولین ساختۀ بلند صفی یزدانیان از ۲۳ اردیبهشت‌ماه نمایش خود را در سینماهای تهران و شهرستان‌ها آغاز کرده است. خانی ابراز امیدواری کرد که حال مردم از تماشای این فیلم عاشقانه خوب شود و استقبال خوبی از این اثر داشته باشند.

به گفتۀ وی، عوامل این فیلم سینمایی روز جمعه ۲۵ اردیبهشت ساعت ۲۰ در سینما «کوروش» با مردم دیدار خواهند داشت.

پ.ن: در فیس‌بوک فیلم اشاره شده که این دیدار «با حضور لیلا حاتمی، علی مصفا و دیگر سازندگان فیلم» برگزار خواهد شد.

همچنین نمایش این فیلم که از هفتۀ آینده در سینما «فرهنگ» هم اکران می‌شود، از روز یکشنبۀ هفته آینده در شهرهای مشهد،‌ رشت و گرگان آغاز می‌شود و در هفته‌های بعد شهرهای دیگری هم به چرخۀ اکران این فیلم افزوده می‌شوند.

سینماهای نمایش دهندۀ در دنیای تو ساعت چند است؟ در تهران عبارتند از: اریکه ایرانیان،‌ کوروش‌، آزادی‌، جوان‌، ملت‌، زندگی‌، ایران‌، شکوفه‌، ماندانا‌، فلسطین‌، عصر جدید‌، سپیده، چارسو‌، پایتخت‌، سینما سروش، آفریقا و فرهنگسرای بهمن‌.

اکران دانشجویی «در دنیای تو ساعت چند است؟»

انجمن اسلامی دانشکده علوم اقتصادی و سیاسی دانشگاه شهید بهشتی با همکاری کانون فیلم و عکس دانشگاه برنامۀ نمایش فیلم در دنیای تو ساعت چند است؟ (صفی یزدانیان) را برگزار می‌کند. این برنامه روز سه‌شنبه ۲۵ فروردین ساعت ۱۳:۳۰ در تالار ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود و قرار است برخی از عوامل فیلم هم در نمایش فیلم حاضر باشند.

پ.ن: این اکران به روز سه‌شنبه اول اردیبهشت ساعت ۱۳:۳۰ موکول شده است. [خبر سایت دانشگاه]

نمایش «جدایی نادر از سیمین» در پراگ با حضور لیلا حاتمی

فیلم جدایی نادر از سیمین (اصغر فرهادی) روز جمعه ۱۳ فوریه (۲۴ بهمن) ساعت ۲۰:۳۰ در سینما Světozor  پراگ نمایش داده می‌شود و پس از آن نشست پرسش و پاسخی با حضور لیلا حاتمی برگزار خواهد شد. این برنامه از سوی جشنوارۀ فیلم‌های ایرانی پراگ ترتیب داده شده است.

- اطلاعات بیشتر: سایت سینما + فیس‌بوک


صفحه 1 از 11

آخرین ویدئوها

facebook

آپارات

مرور فیلم‌های لیلا حاتمی در شبکه نمایش

Go to top