پایان فیلمبرداری «رگ خواب»

فیلمبرداری آخرین ساختۀ حمید نعمت‌الله صبح امروز در غرب تهران به پایان رسید. رگ خواب چهارمین فیلم سینمایی نعمت‌الله است و لیلا حاتمی، کوروش تهامی و الهام کردا در آن ایفای نقش می‌کنند. مهدی سعدی همزمان مشغول تدوین فیلم است. [از اینستاگرام فیلم]

سهراب پورناظری آهنگساز فیلم است.

- گفت‌وگوی ایسنا با حمید نعمت‌الله: فیلمی در حال و هوای بوتیک

- گفت‌وگو با اعتماد: رگ خواب وام‌دار تروفو است

- گفت‌وگو با خبرگزاری فارس: رگه‌هایی از رگ خواب در آثار قبلی‌ام وجود دارد

نظرات   

 
+11 #5 پاسخ: پایان فیلمبرداری «رگ خواب»Saman 1395-01-01 14:24
فرا رسیدن نوروز باستانی رو به لیلای عزیزم و خانواده دوست داشتنی ایشان و ادمین خوبم و تمام ملت ایران به ویژه طرفداران لیلای سینمای ایران تبریک میگم ... امیدوارم سال خوبی برای سینمای ایران باشه !
افتخار به لیلای سینمای ایران!
نقل قول کردن
 
 
+8 #4 پاسخ: پایان فیلمبرداری «رگ خواب»هوادار 1394-12-29 16:07
نوروز باستانی و فرا رسیدن سال نو را به همه ی دوستان عزیزِ باز دید کننده تبریک می گویم. همین طور تبریک ویژه به خانُم حاتمی و آقای مصفّا و فرزندان عزیز و خانواده ی محترمشان. تبریک ویژه و عرضِ «خسته نباشی» برای مدیر محترم سایت که بدون هیچ گونه توقّعی برای سایت وقت می گذارد. امسال با فیلم زیبای «در دنیای تو ساعت چند است؟» زندگی کردیم. تبریکی هم به همه ی عوامل فیلم. به خصوص آقایان یزدانیان، صاحب زمانی، پای ور، رامین فر و رضاعی. این تبریک به همه ی این دوستان است اگر این نوشته را می بینند.
نکته: این کامنت زمانی نگاشته می شود که هنوز زمستان به پایان نرسیده است.
نقل قول کردن
 
 
+8 #3 پاسخ: پایان فیلمبرداری «رگ خواب»هوادار 1394-12-13 02:18
۱- «کافه سینما»! واقعاً چه اسم مسخره ای! کار کرد اوّلیّه ی یک کافه نوشیدن و خوردن است سپس گپ زدن. این هم از آن اسم هایی است که جا افتاده مثل کافه جامعه شناسی و کافه روان شناسی و ... . تازه این سایت راجع به همه چیز نظر می دهد. از سینما و تلویزیون بگیرید تا مُد و حتّی سیاست. رسانه ای است به شدّت مبتذل. فکر نکنید از غرب و ایالات متّحده ی آمریکا نفرت دارم. نه. ولی این حجم از تبلیغ زندگی آمریکایی هم خارج از قاعده است. واضعان نظریّه ی «دوران تازه» به چیزی پرداخته اند که هیچ نسبتی با خود آن ها ندارد. یعنی به ریختشان نمی خورد. خوش بختانه حنایشان دیگر رنگی ندارد. کامنت های اخیر مردم را که می خوانم می بینم آن ها هم از دنباله سازی «کافه سینما» به ستوه آمده اند. این که ماجرا را تمام نمی کند. مشخّص است که دلیلی دارد برای این رها نکردن. دلیلی که حتماً ربطی به دفاع از حیثیّت خبر نگاری ندارد. واقعاً مقایسه ی واکنش دی کاپریو به یک سؤال بی ربط در بهترین شب زندگی حرفه ای اش با واکنش خانم حاتمی در یکی از روز های بد من را تنها به یاد یک کتاب پُر فروش می اندازد. «بی شُعوری»!
٢- یک چیز دیگری هم که این روز ها مُد شده این است که می گویند خانم حاتمی با یک نگاه از بالا به پایین رفتار می کند. یا این که خودش را گم کرده یا این که با خارجی ها بهتر سخن می گوید تا با ایرانی ها. یا این که رسانه ها در شناسایی خانم حاتمی به مردم نقش داشته اند. این ها نیز مرا به یاد کتاب «بی شعوری» می اندازد. مشخّص است که از روی هوا حرف می زنند. مشخّص است که مصاحبه های قبلی خانم حاتمی را نخوانده اند. رابطه ی رسانه و چهره رابطه ای ٢ طرفه است. یک چهره هم به اقبال مردم به رسانه کمک می کند. منظورم این است که وقتی رسانه ای با چهره ای مصاحبه می کند و یا عکسی از او منتشر می کند برای رضای خدا کار نمی کند اوّل به فروش و در آمد خود فکر می کند. به خاطر همین تصمیم گرفته ام که نکات جذّاب مصاحبه های خانم حاتمی در سال های مختلف با رسانه های مختلف را جمع آوری کنم. نکاتی که برخی از آن ها روحیّه ی خانم حاتمی و اخلاق واقعی اش را نشان می دهد نه این هیولایی که از او ساخته شده. با این حال خیلی کار سخت و وقت گیری است.
۳- در تمام این مدّت تنها یک مطلب به درد بخور یافتم که نوشته ی جواد طوسی بود در روزنامه ی شرق. کیوان کثیریان هم روز قبلش در همین روزنامه مطلبی نوشته بود که بد نبود ولی در حدّ خودش نکات نا مربوط زیادی داشت.
نقل قول کردن
 
 
+8 #2 پاسخ: پایان فیلمبرداری «رگ خواب»افسانه 1394-12-12 18:24
کسی نیست این کافه سینما رو از برق بکشه؟؟؟
نقل قول کردن
 
 
+11 #1 پاسخ: پایان فیلمبرداری «رگ خواب»هوادار 1394-12-06 01:48
ظاهراً حمید نعمت الله گفته احتمال دارد فیلم در «جشن واره ی بین المللی فجر» در اُردی بهشت ماه سال آینده نمایش داده شود. منتظریم.
نقل قول کردن
 

نوشتن نظر


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین ویدئوها

facebook

آپارات

مرور فیلم‌های لیلا حاتمی در شبکه نمایش

Go to top