آنونس «سیمای زنی در دوردست»

سیمای زنی در دوردست

خبرهایی از «دوران عاشقی»

وضعیت نامعلوم اکران:

امسال اکران چند فیلم پرمخاطب در ماه رمضان، آغاز اکران عید فطر را به تأخیر انداخته است. ابتدا قرار بود دوران عاشقی چند هفتۀ دیگر و پس از نهنگ عنبر (سامان مقدم) اکران شود. سپس خبر رسید که ممکن است دوران عاشقی به جای فیلم رستاخیز (احمدرضا درویش) -که اکران آن به تعویق افتاد- به روی پرده برود.

غلامرضا فرجی، سخنگوی شورای صنفی نمایش، دربارۀ جلسۀ دوشنبۀ پیش این شورا به تسنیم گفت: «نهنگ عنبر فروش خوبی داشته است و سقف اکران فیلم در سرگروه ده هفته خواهد بود و در پایان ده هفته، فیلم سینمایی دوران عاشقی جایگزین آن خواهد شد.»

با این وجود اما اینستاگرام فیلم خبر می‌دهد که: «فیلم سینمایی دوران عاشقی به‌زودی در سینماهای سراسر کشور اکران می‌شود و اکران این فیلم ارتباطی با وضعیت اکران فیلم سینمایی نهنگ عنبر ندارد.»

از طرف دیگر سایت سینما ژورنال خبر داده که با تعویق اکران فیلم رستاخیز، قرار است دوران عاشقی جایگزین این فیلم در گروه سینمایی آزادی شود: «به گزارش سینماژورنال برخلاف شنیده‌هایی که دربارۀ جایگزینی دوران عاشقی با نهنگ عنبر شنیده شده، اما با کنار رفتن رستاخیز از سبد اکران و برای اینکه در آستانۀ عید سعید فطر سینماها از رونق نیفتد، بنا شده دوران عاشقی روی پرده برود.»

---------------------------------------------

پ.ن: فرجی روز شنبه (۲۷ تیر) دربارۀ اکران فیلم دوران عاشقی، به ایسنا گفت: «قرارداد این فیلم برای نمایش در گروه سینمایی کوروش بسته شده است. این گروه سینمایی در حال حاضر فیلم نهنگ عنبر را در حال نمایش دارد.»

او با اشاره به اینکه طبق قانون شورای صنفی نمایش هر فیلم حداکثر ۱۰ هفته می‌تواند روی پرده بماند گفت: «با توجه به اینکه هشت هفته از آغاز نمایش نهنگ عنبر می‌گذرد و کف فروش این فیلم هنوز پایین نیامده است، پیش‌بینی می‌شود حداکثر تا دو هفتۀ دیگر فیلم دوران عاشقی در این گروه سینمایی جایگزین نهنگ عنبر شود.»

---------------------------------------------

پ.ن۲: صفحه اینستاگرام فیلم خبر داده که دوران عاشقی از چهارشنبه ۳۱ تیر اکران می‌شود.

دوران عاشقی

 

جشنوارۀ مونترال:

دوران عاشقی در سی‌ونهمین دورۀ جشنوارۀ فیلم مونترال در بخش «تمرکز بر سینمای منتخب جهان» نمایش داده خواهد شد. این جشنواره از ۲۷ آگوست تا ۷ سپتامبر (۵ تا ۱۶ شهریور) برگزار می‌شود. علیرضا رئیسیان پیش از این در سال ۲۰۰۲ با فیلم ایستگاه متروک در بخش مسابقۀ جشنواره حضور داشت. [+ اطلاعات بیشتر]

دربارۀ «در دنیای تو ساعت چند است؟» (۱۰)

در دنیای تو ساعت چند است؟

اخبار و مطالبی دربارۀ در دنیای تو ساعت چند است؟

«دوران عاشقی» در راه اکران

فیلم سینمایی دوران عاشقی (علیرضا رئیسیان) در برنامۀ اکران عید فطر قرار دارد و از هفتۀ آینده (۲۴ تیر) اکران عمومی آن آغاز می‌شود. به تازگی سایت این فیلم به آدرس doraneasheghi.ir راه‌اندازی شده و در کنار صفحۀ اینستاگرام فیلم (به آدرس instagram.com/dorane_asheghii) به اطلاع‌رسانی و انتشار عکس‌هایی از فیلم می‌پردازد.

+ چند عکس از فیلم:

دوران عاشقی

دربارۀ «در دنیای تو ساعت چند است؟» (۹)

در دنیای تو ساعت چند است؟

اخبار و مطالبی دربارۀ در دنیای تو ساعت چند است؟

«من» در مرحلۀ صداگذاری

سعید سعدی از پایان فیلمبرداری فیلم‌سینمایی من به کارگردانی سهیل بیرقی خبر داد.

یکی از تهیه‌کنندگان این فیلم به خبرنگار سینمایی ایسنا گفت: «فیلمبرداری این فیلم به عنوان یک اثر پرلوکیشن و سنگین در ۳۴ لوکیشن انجام شده است.»

وی اضافه کرد: «کل فیلمبرداری ما در تهران و حومه انجام شد و به رغم سنگینی پروژه، با تلاش دوستان سه چهار روز است که فیلمبرداری را تمام کرده‌ایم و وارد مرحلۀ صداگذاری شده‌ایم.»

این تهیه‌کنندۀ سینما دربارۀ زمان احتمالی اکران این فیلم توضیح داد: «فعلاً مشغول دیگر مراحل آماده‌سازی هستیم و بعد از انجام این مراحل، فیلم را برای دریافت پروانه نمایش به اداره نظارت و ازشیابی ارائه خواهیم کرد.»

سعدی افزود: «شاید بتوانیم فیلم را پیش از جشنوارۀ فجر اکران کنیم، اما شاید هم اولین نمایش فیلم در جشنواره باشد. به‌هرحال فیلم من کاری است که کاملاً در بخش خصوصی و با هزینۀ این بخش تولید شده است و باید زمان مناسبی را برای اکران آن در نظر بگیریم تا سرمایۀ گروه هدر نشود.»

بازی لیلا حاتمی در نمایش «اسم» منتفی شد

لیلی رشیدی جایگزین لیلا حاتمی در نمایش «اسم» شد.

لیلی رشیدی که خود این نمایش را کارگردانی می‌کند، دربارۀ دلایل این جایگزینی به خبرنگار تئاتر ایسنا گفت: «متأسفانه به دلیل اشتباه کردن در زمان‌بندی که از سوی گروه نمایشی پیش آمد‌، یک ناهماهنگی زمانی رخ داد و علی‌رغم میل باطنی هر دو طرف‌، این همکاری میسر نشد.»

وی ادامه داد: «لیلا سر فیلمبرداری بود و قرار بود دیرتر به ما بپیوندد. ما اول فکر می‌کردیم می‌توانیم با این شرایط کار را آماده کنیم، اما عملاً نشد و با وجود علاقه‌ای که هر دو طرف به این همکاری داشتیم، ناچار شدیم از آن صرف‌نظر کنیم.»

لیلی رشیدی اضافه کرد: «از آنجا که چیزی تا زمان اجرای نمایش ما باقی نمانده‌ بود، خود من بازی خواهم کرد.»

+ توضیحات لیلی رشیدی در گفت‌وگو با تیوال

نشست خبری نمایش «اسم»

نشست خبری نمایش «اسم»

نشست خبری نمایش «اسم» صبح امروز در تماشاخانۀ ایرانشهر با حضور لیلی رشیدی (کارگردان نمایش) و لیلا حاتمی، حسن معجونی (بازیگران) و تعدادی از عوامل نمایش برگزار شد.

نمایش «اسم» از ۶ تیرماه در سالن استاد ناظرزادۀ کرمانی تماشاخانه ایرانشهر ساعت ۲۳:۰۰ اجرا خواهد شد.

پیش‌فروش بلیت‌های نمایش «اسم»، همزمان با رونمایی از پوستر آن، در سایت‌های گیشه و تیوال آغاز شد. در حال حاضر بلیت‌های هفتۀ اول نمایش در سایت برای فروش قرار گرفته که با تخفیف ۲۰ درصدی به فروش می‌رسد. همچنین پوستر نمایش «اسم» نیز رونمایی شد. این پوستر توسط حمیدرضا نصیری و در استودیوی گرافیک آژانس تبلیغاتی ۳۶۰ درجه طراحی شده است. اولین اجرای «اسم» در روز شنبه ۶ تیرماه خواهد بود. برای تهیۀ بلیت نمایش به سایت گیشه مراجعه کنید. [منبع]

صفحه 2 از 67

دوران عاشقی

در دنیای تو ساعت چند است؟

سر به مهر

آخرین ارسال‌های فوروم

پلۀ آخر

گذشته

آخرین ویدئوها

facebook

آپارات

مرور فیلم‌های لیلا حاتمی در شبکه نمایش

Go to top