صفحه نخستاخباراحتمال اکران «من» در پاییز

احتمال اکران «من» در پاییز

سعید خانی یکی از تهیه‌کنندگان فیلم من (سهیل بیرقی) از احتمال اکران این اثر در پاییز خبر داد. او به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: «احتمال اکران این اثر در پاییز وجود دارد و امیدوارم بتواند نظر مخاطبان را جلب کند».

در فیلم من که تهیه‌کنندگی آن را سعید سعدی و سعید خانی به طور مشترک بر عهده دارند، لیلا حاتمی، امیر جدیدی، بهنوش بختیاری، علی استادی، و مانی حقیقی به ایفای نقش می‌پردازند.

-------------------------------------

پ.ن. (۶ خرداد): سعید خانی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: «با توجه به شرایط موجود اکران، ارزیابی ما این است که همزمان با باز شدن دانشگاه‌ها و حضور دانشجویان، این فیلم را اوایل پاییز اکران کنیم.»

وی پیش‌بینی خود را در خصوص استقبال مخاطب از این فیلم بیان کرد: «اگر من به عنوان یکی از تهیه‌کنندگان فیلم که کار پخش آثار سینمایی را نیز به عهده دارم بتوانم به بهترین شکل فیلم را معرفی کنم و زمان اکران آن به خوبی برای مخاطبان اطلاع‌رسانی شود، اتفاق مثبتی در جلب مخاطب خواهد افتاد.»

وی افزود: «هر فیلمی مخاطبان خاص خودش را دارد و فیلم‌هایی مانند من و اژدها وارد می‌شود از این قاعده مستثنی نیستند؛ چه بسا مخاطبان این نمونه آثار حتی خاص‌تر نیز خواهند بود. پس همان‌طور که گفتم مهم‌ترین وظیفۀ ما اطلاع‌رسانی است. با توجه به نبود لیلا حاتمی طی یک سال گذشته روی پرده سینماها، کیفیت بالای بازی بازیگران، گروه حرفه‌ای و معمایی-تعلیقی بودن محتوای من و خاص بودن این ژانر در سینمای ایران که اگر همه این موضوعات به خوبی انجام شود، شاهد استقبال خوب مخاطب خواهیم بود.»

نوشتن نظر


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین ویدئوها

facebook

آپارات

مرور فیلم‌های لیلا حاتمی در شبکه نمایش

Go to top