صفحه نخستاخباربازی حبیب رضایی و لیلا حاتمی در «آرایش غلیظ» قطعی نیست

بازی حبیب رضایی و لیلا حاتمی در «آرایش غلیظ» قطعی نیست

سعید سعدی در مورد انتخاب بازیگران برای فیلم آرایش غلیظ گفت: «نعمت‌الله صحبت‌هایی با لیلا حاتمی و حبیب رضایی انجام داده، ولی هنوز با کسی قرداد نبسته‌ایم».

به گزارش خبرنگار سینماپرس پس از پایان بازنویسی آرایش غلیظ توسط حمید نعمت‌الله و هادی مقدم‌دوست، این فیلم هنوز پروانۀ ساخت نگرفته است. این در حالی است که هر روز گمانه‌زنی‌هایی دربارۀ حضور بازیگرانی در این فیلم مطرح می‌شود.

سعید سعدی تهیه‌کنندۀ آرایش غلیظ درگفت‌وگو با خبرنگار سینماپرس گفت: «بعد از اتمام نگارش فیلمنامه، آن را برای گرفتن پروانۀ ساخت فرستادیم و همزمان بازنویسی آن را حمید نعمت‌الله و هادی مقدم‌دوست بر عهده گرفتند. با پایان بازنویسی فیلمنامه، ما پیش‌تولید را شروع کردیم، ولی همچنان منتظر پروانۀ ساخت هستیم و هنوز پروانه  برای آرایش غلیظ صادر نشده است».

سعدی افزود: «نعمت‌الله صحبت‌هایی با لیلا حاتمی و حبیب رضایی انجام داده، ولی هنوز با کسی قرداد نبسته‌ایم و من با هیچ بازیگری صحبتی نداشته‌ام و قرارداد نبسته‌ایم و همۀ اینها گمانه‌زنی‌هایی است که انجام می‌شود. تقریباً تمام لوکیشن‌های ما مناطق جنوبی است که احتمالاً در بندرعباس باشد».

سعدی تصریح کرد: «در حال مذاکره با عوامل پشت دوربین هستیم و تا الان با هیچ کسی قرارداد نبسته‌ایم. البته توافقاتی صورت گرفته، ولی ترجیح می‌دهم تا قرارداد بسته نشده، اسم کسی را نبرم. چون ممکن است که در لحظۀ آخر جابجایی‌هایی اتفاق بیافتد».

سعدی در پایان گفت: «تمام سعی ما این است که فیلم آرایش غلیظ را برای پخش در جشنوارۀ فیلم فجر آماده کنیم».

فیلمنامۀ آرایش غلیظ مضمونی اجتماعی در حوزۀ روابط انسانی دارد که حمید نعمت‌الله آن را با همراهی هادی مقدم‌دوست نوشته‌ است.

در اخبار آمده بود حبیب رضایی و پرویز پرستویی در آرایش غلیظ حضور دارند و لیلا حاتمی هم نقش اصلی زن سومین فیلم بلند سینمایی حمید نعمت‌الله را بر عهده خواهد گرفت.

 

منبع: سینماپرس، ۲۰ مهر ۱۳۹۲

=========================

پ.ن: سعید سعدی همچنین در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، صحبت با پرویز پرستویی برای حضور در آرایش غلیظ را هم تأیید کرده است.

 

نوشتن نظر


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین ویدئوها

facebook

آپارات

مرور فیلم‌های لیلا حاتمی در شبکه نمایش

Go to top